Droga Floryda Nevada

floryda przejazd narty lee 073

Pożegnanie z Florydą.

Pod koniec lutego po wcześniejszym dogadaniu się z nowym pracodawcą w Las Vegas podjąłem ostateczną decyzję pożegnania się z Florydą. Mój pracodawca wisiał mi już 4 tys. papierów i uznałem, że tak dalej nie może być.

Floryda okazała się jakaś pechowa. Udało mi się odzyskać 2500, a 1500 za projekty wisi mi do dziś dnia, ale kij mu w ryj, ja jestem dzisiaj tam gdzie jestem, a on nadal jest dupkiem. Wyjechałem z Sarasoty o godzinie 7 wieczorem z całym dobytkiem moim nowo nabytym Passatem. Jechałem drogą I95, potem I10 i gdzieś koło Tallahasee zanocowałem. Drugiego dnia przez Pensacolę i Mobile w Alabamie do Baton Rouge a potem 49 do Shreveport. Gdzieś na wysokości Alexandri wychaczył mnie cop na mostku kiedy wyprzedzałem. Nie dałem rady zwolnić i zatrzymałem się trzysta metrów dalej.

Ten podjeżdża tyłem i wysiada mi najprawdziwszy murzyn w stanie gdzie nie cierpią białych. Miałem trochę porutę, ale dzięki bogu uznał mnie za niegroźnego emigranta, pogroził i puścił.

Dallas i Fort Worth mijałem już po ciemku. Podjąłem decyzję, że nie jadę do El Passo tylko skrótem na Wichita Falls, a potem do Amarillo. Drugi nocleg wypadł mi już za Wichita.

Trzeci dzień to już była pogoń. Szybcitko do Amarillo i potem już I40 do Albuquerque w Nowym Meksyku, Flagstaf w Arizonie. W Kingman zjazd na 93 na zaporę Hoovera i 93 mile do Las Vegas.

Wieczorem byłem już w Las Vegas, a tam prosto do kasyna Barbara Coast, gdzie mój były menager urządzał  urodziny córki. Niezła jazda. Jak zjeżdżałem z zapory do Vegas od strony Henderson puszczałem taką zmutowaną wersję kawałka Pink. Ten kawałek do końca życia będzie mi się kojarzył z powrotem do Vegas.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s